Akşener’in yol haritası… Vekilleri çiftlik evinde ağırlayacak


## Meral Akşener’in Siyasi Hareketliliği Başlıyor

Haber Resmi

Haber Resmi

Kurban Bayramı’nın ardından Meral Akşener’in siyasi çalışmalarına hız vereceği öğrenildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile gerçekleştirdiği görüşmenin ardından sessizliğini koruyan Akşener, bayram süresince milletvekillerini Sapanca’daki çiftlik evinde ağırlayacak.

Akşener’in Erdoğan ile yaptığı 40 dakikalık görüşme, hem parti içinde hem de siyasette büyük yankı uyandırdı. Görüşmenin içeriği hakkında henüz net bir açıklama yapmayan Akşener, önümüzdeki günlerde konuya ilişkin detaylı bilgi paylaşması bekleniyor.

Akşener’in Erdoğan ile görüşmesinin ardından ortaya atılan iddialar, siyasi arenada tartışma konusu oldu. Parti içindeki bazı isimler, Akşener’in Erdoğan ile olası bir anayasa değişikliği için görüştüğünü ve hatta kendisine Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığı teklif edildiğini iddia etti. Akşener ise bu iddiaları yalanladı.

Öte yandan, Akşener’in yakın çevresine, “Devlette göreve hazırım, Cumhurbaşkanlığı yardımcılığı teklifi gelirse değerlendiririm” diyen Ankara Milletvekili Burak Akburak’ın sözlerinin bilgisi dışında olduğunu belirtti.

Akşener, Kurban Bayramı’nın ardından siyasi çalışmalarına hız vermek için milletvekillerini Sapanca’daki çiftlik evine davet etti. Milletvekilleri, gelecek hafta içerisinde gruplar halinde Akşener’in çiftlik evini ziyaret edecek ve ülke gündemine dair değerlendirmeler yapacak.

Bu Haber Hurriyet.com.tr’den Alıntılanmıştır. Kaynak: https://hurriyet.com.tr/


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir