Erkek arkadaşıyla yakınlaşan 3 kadını döven kadın tutuklandı… Vali Yavuz: Gereği yapıldı


## Kocaeli’nde Kadınlara Şiddet Uyguluyan Bahar K. Tutuklandı

Haber Resmi

Haber Resmi

Kocaeli’nde farklı tarihlerde genç kızlara şiddet uygulayan ve küfürlerle tehdit eden Bahar K., emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Haber Resmi

Bahar K.’nın emniyetteki ifadesinde, darp ettiği kadınların erkek arkadaşıyla yakınlaştığını ve bu nedenle olayları gerçekleştirdiğini söylediği öğrenildi.

Kocaeli’nin Körfez ve İzmit ilçelerinde yaşanan olaylarda, Bahar K. tarafından darbedilen çok sayıda kadının görüntülerinin sosyal medyada paylaşılması üzerine, Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet ve Gasp Büro Amirliği ekipleri harekete geçti.

Ekiplerin yaptığı çalışmalar sonucunda, R.S., A.T.S ve C.S. isimli kadınları darbeden kişinin Bahar K. olduğu ve olaylarda G.K.’nın da yanında bulunduğu tespit edildi.

Bahar K. ve G.K., “darp”, “kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” ve “kasten yaralama” gibi suçlardan gözaltına alındı.

Emniyetteki ifadesinin ardından G.K. serbest bırakılırken, Bahar K. bugün Kocaeli Adliyesi’ne sevk edildi. Hakim karşısına çıkan Bahar K., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olaylarda kullanılan görüntülerde, Bahar K.’nın evde ve sokak ortasında kadınları darp ederken bir erkeğin ismini söylediği, mağdurların “Abla elim kesiliyor bırak” diye yalvardığı ve şüphelinin “Benim yüzümü sakın unutma” diyerek tehdit ettiği anlar yer alıyor. Ayrıca, bir mağdurun nefes nefese yerde yattığı ve bir diğerinin ise Bahar K. tarafından üzerine çıkarak darbedildiği anlar da görüntülerde yer alıyor.

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Bahar K.’nın yakalanmasının ardından sosyal medya hesabı üzerinden “Gereği yapıldı” notuyla şüphelinin fotoğrafını paylaştı.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

Bu Haber Hurriyet.com.tr’den Alıntılanmıştır. Kaynak: https://hurriyet.com.tr/


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir